Jõulud tulevad!

Muinasjutuline Sagadi mõis pakub suurepäraseid võimalusi jõuluaja kordumatult kauniks muutmiseks!

Korraldage meeldejääv jõulupidu kas ajaloolises mõisahäärberis või hubases restoranis! Meie ruumid mahutavad kuni 200 pidulist.

Lisaks Sagadi jõulumenüüle võime teha eripakkumise just teie soovidele vastavalt.

Jõulupeo või aastalõpu koosviibimise muudavad eriliseks Sagadi programmid – seltskondlikud mängud: Jõuluseiklus Sagadis, Jõulunapsi villimistöötuba või meie teised vahvad vaba-aja programmid.

Sel aastal on lisandunud kaks  täiesti uut programmi - mõisapreili limonaadi töötuba  ootab meisterdama nii väikseid kui suuri limonaadisõpru  ja Sagadi jõulusiidri köök aga täisealsi huvilisi.

Tänavu pakume erilisi pakette ka ettevõtetele. Koostööseminar, koolitus või muu ühisüritus sobib suurepäraselt mõisamiljöösse, kus töise päeva lõpetab jõulueine või meelelahutuslik programm. Pidulik aastalõpuüritus härrastemajas  seob tervikuks töise seminari ja piduliku õhtueine kuni 50-le inimesele.

Detsembrikuus muutub kogu Sagadi muinasjutuliseks jõulumaaks, mis toob sära silma pere pisematele! Ettevõtetele – organisatsioonidele pakume oma töötajate pereürituseks Laste jõulupidu või lühema kestusega Jõulupuu programmi looduskoolis.