Majutus

„Uksed on alati valla ja ühed külalised järgnevad teistele, ühed peod järgmistele. Ja selleks ollakse seal ühtalati ka valmis, ruumid on kogu aeg sätitud, ikka ollakse rõõmsas tujus ja tuntakse end kesk seda pidevat seltskondlikku läbikäimist kui kala vees,“ kirjutas mõisate külalislahkusest 19. sajandil Eesti aladel ringi rännanud saksa kirjanik ja ajaloolane Johann Georg Kohl.

500 aastat külalislahkust Sagadi mõisas toob meid tänasesse päeva, kus samamoodi oleme oma külaliste jaoks alati ootel ning valmis neid vastu võtma. Pakume oma külalistele majutusvõimalusi nii mugavates hotellitubades kui ka natukene tagasihoidlikumas hostelis.

Kokku on majutuskohti erinevates hoonetes ligi 100 külalisele. See seab soodsad võimalused suuremate pidude ja vastuvõttude korraldamiseks, kuid jätab alati piisavalt hingamisruumi neile, kes eraldatust ja privaatsust otsivad.

Olgu ajendiks puhkus linnakärast, töine seminar või pidulikum koosviibimine – Sagadi suursugune mõisakompleks, värske õhk, puhas loodus ning kõik kaasaegsed mugavused ootavad Teid!

Sagadi mõisa hotell on Maaturismi liige ja meile on omistatud "Märk kindlast arengust"  tunnustuseks kvaliteedile pühendumise eest.

2020 RECOGNITION OF EXCELLENCE HotelsCombined
9 Rated by Guests