Peod ja pulmad

Omal ajal oli mõisa härrasrahva olulisimaks lõbustuseks pidutsemine ja pidude korraldamine. Aega oli palju, tegevust vähe ning sedaviisi demonstreeriti oma jõukust ja head maitset ning mis veel tähtsam, saadi aimu naabrite-sugulaste omast. Põhiline pidude aeg oli talv, mil taliteed võimaldasid kiiremini ja kindlamalt kohale jõuda, ent igal aastaajal on oma võlud ja nii ootame teid täna Sagadi mõisakomplekis aastaringselt.

Kui teie üritus väärib tähistamist, siis see väärib tähistamist Sagadi härrastemajas! 18.sajandist pärit mõisa peahoone on sisustatud ajastutruu mööbliga ning  olles igapäevaselt avatud muuseumina loob ideaalse tausta pidulikeks vastuvõttudeks ja pidudeks. Olgu selleks väike privaatne teeõhtu või 250-külalisega suursugune firma- või jõulupidu, igale üritusele leiame parima lahenduse. Härrastemaja kahel korrusel on erineva suurusega saale ja buduaare, mis ühendatuna või eraldiseisvana pakuvad just õige õhustiku teie peole.

Suvisel ajal saab peosaali laiendada palkonile või kaunisse mõisaparki. Hotelli taga on kaunis õunaaed, metsamuuseumi taga suur dendropark aiapaviljoniga.

Lisaks eelmainitule on mõisakompleksis veel restoran, võõrastemaja, jääkelder ning looduskool, mis kõik on kohandatavad vastuvõttude, pidude, seminaride või kokkutulekute korraldamiseks. Nii, nagu on mõisakompleksis palju erinevaid hooneid, on palju võimalusi eriilmeliste ja tavapärasest veidi teistsuguste pidude korraldamiseks. 

Majutuskohti on kompleksis  kokku kuni 100-le, cateringi mõisa territooriumil pakume kuni 250-le. 

Aastatepikkune töö pulmade ja pidude korraldamisel on andnud palju väärtuslikke kogemusi ja teadmisi pidude edukaks läbiviimiseks, mida hea meelega teiega jagame.

Küsi julgelt pakkumist oma unustamatu peo korraldamiseks Sagadi mõisakompleksis!

Tel 676 7888
sagadi@rmk.ee