Lahemaa looduse kool!

22.01.2013

Lahemaa on üks eriline koht. Siin põimuvad ühtseks ja omanäoliseks tervikuks kultuur ja loodus- ilma üheta poleks teist. Lahemaa rahvuspark loodi juba aastal1971 eesmärgiga kaitsta ja hoida siinset elurikkust ning kultuuripärandit.

RMK Sagadi looduskool annab teada, et juba alates veebruarikuust käivitub tore ja hariv pereürituste sari „Lahemaa looduse kool“, mis on mõeldud kõigile, kes tahavad Lahemaa loodust veidikene paremini tundma õppida.

Lahemaa looduse kool hakkab toimuma kord kuus, pühapäeviti algusega kell 11. Kuid meie kool ei alga nii nagu tavalised koolid. Iga koolipäev Lahemaa looduse koolis saab avalöögi Sagadi restoranis maitsva pannkoogihommikuga- et oleks ikka jõudu ja jaksu loodustarkust ammutada. Sealt edasi minnakse Sagadi looduskooli ja kindlasti jõutakse ka loodusretkele. Päevi viivad läbi looduskooli juhendajad ning oma ala spetsialistid.

Igale Lahemaa looduse kooli päevale toimub eraldi registreerumine. Kuid kui on kindel soov ja teadmine, et soovitakse osaleda kõigil üritustel, on võimalik registreeruda ka mitmele õppepäevale korraga.

Kõik õppepäevad on TASUTA!

Lahemaa looduse kooli kava aastal 2013:

  • 10. veebruar Loomade elu talvel
  • 10. märts Puude talvekool
  • 28.aprill Linnulaulukool
  • 19. mai Taimede lummuse päev
  • 16. juuni Putukate suvekool
  • 15. september Lähme seenele!


Esimene õppepäev "Loomade elu talvel"

Grupp on täitunud ja seega on registreerimine lõppenud!


Lahemaa looduse koolile  annab avalöögi 10. veebruari üritus „Loomade elu talvel“, läbiviijaks meie looduskooli juhendaja Karl Märdla, kelle suurteks huvideks on metsloomad ning Alaska loodus.

Päevakava:

11.00 Pannkoogihommik restoranis

11.30 Sissejuhatus teemasse „Loomade elu talvel“

12.30 Loodusretk

14.30-15.00 Kokkuvõtted päevast

Selleks, et pannkoogivirn saaks parasjagu kõrge ning valmissätitud koolipinkide arv just see kõige õigem, on vajalik registreerumine.

Registreerimine avatud 7. veebruarini.

Lisainfo ja registreerumine:
Kaia Kauts
kaia.kauts@rmk.ee
5305 9996
Soovin uudiskirja E-posti aadressile