Maaturismi tantsuõhtu 19.04

14.04.2016
Teisipäeval, 19. aprillil kell 19.00 on toimumas juba neljas Maaturismi Ühingu tantsuõhtu, sedakorda Sagadi mõisas.

Eesti Maaturismi ühing on ellu kutsunud üritustesarja TANTSUÕHTUD MAAL.

Igale tantsuõhtule eelneb tantsukursus, kus iga kord õpitakse juurde võtteid, kuidas tantsupõrandal hakkama saada, end hästi tunda, kaaslasele muljet avaldada ja koguda imetlevaid pilke kõrvaltvaatajailt. Igal kokkusaamisel õpitakse midagi juurde.

Võta kaasa kallis inimene, kellega soovid koos mõnusa õhtu veeta või siis ära võta ja tule üksi. Küll me tantsukaaslase leiame.

Tantsusaaliks on mõisa suur saal. Kõik teised saalid on samuti avatud ja soovi korral saate endast mõisainterjööri taustal fotosid teha.

Tantsutund on ühingu liikmetele TASUTA, teistele on sümboolne osalustasu 3 €.

Osalustasu eest 10 € osaleja kohta pakume erinevaid soolaseid ampse, puuvilju, kohvi, teed ja vett.

Hilisõhtuks pakume soovijatele öist metsaretke. Kestus: 1,5- 2 tundi. Osalustasu grupile kokku 85 €. Metsaretk toimub ka siis kui osalejaid on vaid 4, kuid hind sellest ei muutu. Vajalik ette teada mitu osalejat tuleb, et retkejuht saaks ette valmistada ja siis osalustasu ka osalejate vahel ära jagada. Algus 22.00. Metsaretkele kogunemine hotelli fuajees.

Majutusvõimaluseks pakume tantsuõhtul osalejatele 2-kohalisi hotellitube erihinnaga 48 € / kahene tuba koos hommikusöögiga.

Sisseregistreerimine alates 15.00 ja väljaregistreerimine 12.00 

Olete kõik oodatud osalema!

Andke oma osalemisest teada e-postil eesti@maaturism.ee

 

Lühidalt meie tantsuõpetajatest:
Tuuli Merimaa – Maaturismi ühingu liige ja Kiisatamme Puhketalu (Sangaste vallas) omanik, MTÜ Kiisatamme Kultuuritalu juht. Tuuli tantsutegevus: võistlustantsija (treener Ants Tael, klubi "Hõbe-Must"), Tallinna Ülikooli bakalaureusekraad tantsupedagoogi ja koreograafina, tantsukooli "Tanzart" asutajaliige ja juht, võistlustantsuklubi "Step" treener, show- ja steptantsutrio "Viru 3" koreograaf ja tantsija.

Viido Einer - Maaturismi ühingu liige ja Võrtsjärve ääres asuva Vaibla Puhkekeskuse juht. Viido tantsutegevus: läbinud mitmeid seltskonnatantsu kursuseid. Osa võtnud mitmetest suvistest „lavatanssi“ üritustest Soomes.Soovin uudiskirja E-posti aadressile