Oktoobrikuu uudiskiri

09.10.2010
On viimane aeg jõulupidude planeerimiseks, kel need plaanid veel tegemata. Oktoobrikuu uudiskirjast leiate infot Sagadi jõulupidude võimaluste kohta, peakoka eripakkumise ning soodushinnaga romantikapaketi selleks nädalavahetuseks.

OKTOOBRIKUU UUDISED 2010

Tere,

Juba kevadest saati on Sagadi ümbruses nähtud ringi liikumas emakaru koos kolme pojaga. Viimasel ajal on neid võimalik kohata eelkõige jahimeeste poolt ettevalmistatud metssigade söödakohtades, kus karud end talveuneks nuumavad.

Karud heidavad tavaliselt magama novembris. Karumürsikud talvituvad sel aastal veel koos emaga, et järgmisel suvel oma teed minna. Seega on meil kõigil väike lootus veel oktoobrikuu lõpus Sagadi kandis karuperet kohata.

Sinu, Sagadi mõis

Sagadi mõisaromantika sel nädalavahetusel vaid 1290 krooni / 82,45€

Mõisates on ikka külalisi oodatud ja lahkelt vastu võetud.

Sagadi mõis pakub oma külalistele mitmeid erinevaid võimalusi nii kultuurseks puhkuseks kui  ka romantilisteks hetkedeks.   Avastamist ootavad Lahemaa kaunis loodus, romantilised kalurikülad ja põnevad matkarajad...

Romantilise mõisapuhkuse pakett sisaldab majutust, 3-käigulist õhtusööki ja härrastemaja muuseumi külastust.

Vaata täpsemalt Sagadi mõisaromantika

Sagadi restorani peakoka erimenüü õhtusöögiks

Meie peakokk Aivar Kröönström on teinud eripakkumise restorani külastajatele. Ikka selleks, et meie külalistel valikuid lihtsamaks teha ...

Eelroaks sügisesse sobiv seenesupp ja pearoaks hautatud põdraliha. Sagadi restoranis on ulukitoidud endiselt aukohal, mida valmistame eriti suure rõõmuga.

Täpsem menüü meie kodulehelt

Jõulupeod Sagadi mõisas, alates 280 krooni /17,90€

Millised kingid valmistada oma lähedastele? Kust leida selleks materjali ning teadmisi? Mida esitada jõuluvanale? Kuidas kaunistada mõisaruume? Millised toidud korralikul jõululaual olema peavad?

Nendele küsimustele leiate vastused koos Sagadi mõisarahvaga jõuluteemalise meeskonnamängu jooksul.

Vaata täpsemalt Sagadi mõisa kodulehel

Soovin uudiskirja E-posti aadressile