COVID piirangud

Hea Sagadi külaline!

Visit lahemaa poolt välja antud märgisega "Siin on COVID-19 turvaline" kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

Alates 25.10.2021 jõustunud kontrollmeetmed lubavad tegevustes osaleda üksnes vaktsineeritud või COVID-19 läbipõdenud täiskasvanutel.

Kõigil Sagadi külalistel (alates 18. eluaastast), kes soovivad külastada meie restorani, sauna, konverentsiruume või osaleda programmidel, on vaja esitada EL digitaalne COVID tõend (QR koodiga).

Tõendamiseks sobivad digitaalsel või välja prinditud kujul üks nendest alljärgnevatest tõenditest:

  •  kehtiv vaktsineerimispass
  • COVID-19 haiguse läbipõdemise tõend 

Ainult majutuda saab Sagadi hotellis ka ilma COVID-19 viiruse nakkusohutust tõestamata, kuid sellisel juhul ei ole võimalik kasutada hotelli teenuseid nagu restoran, saun, konverentsiruumid ja programmid.

Hommiku- ja õhtusööki on võimalik tellida tuppa lisatasu eest, milleks on 15€/ hotellitoa või 25€/aiamaja sviidi kohta. NB! Hommikusöök tuleb tellida tuppa hiljemalt eelneval õhtul.

Kui teil ei ole COVID-19 tõendit ei ole meil vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele võimalik teile teenuseid pakkuda.

Kui Teil on küsimusi seoses broneeringuga võtke meiega ühendust

sagadi@rmk.ee või 676 7888

Loodame Teie mõistvale suhtumisele ning soovime teile turvalist ja ilusat hotellikülastust!