Hotelli külalisele

Hea külaline!  Tere tulemast Sagadi mõisa hotelli!


Meil on hea meel, et olete valinud oma peatuskohaks just Sagadi mõisa! Loodame, et suursugune mõisakompleks, kaunis looduskeskkond, mugavad tingimused ja sõbralik meeskond muudavad Teie siinviibimise meeldejäävaks elamuseks.


Hommikusöök

Pakume hotellis nii buffet-hommikusööki kui ka ette tellitud hommikusööki. Viimase korral palume teil vastuvõtus ära täita hommikusöögileht, kuhu saate märkida oma söögi- ja joogieelistused ning hommikusöögi kellaaja, ning teile kaetakse eraldi laud ainult teile välja pandud toitudega.

Hommikusööke serveeritakse hotellis E-P kell 8:00–10:00. Varasema ja hilisema hommikusöögi tellimise võimalus kokkuleppel vastuvõtuga. Soovi korral on võimalik hommikusöök tellida numbrituppa, teavitades hotelli vastuvõttu sellest hiljemalt eelmisel õhtul. . Lisahommikusöök mittemajutuvale külalisele on 12 € / in.

WIFI

Tasuta traadita internet levib kõikides numbritubades, fuajees, restoranis ning konverentsisaalides. Külaliste kasutada on võrk nimega RMK-PUBLIC, mille parool on R0h3l1n3M3t5 ( RohelineMets, mille kõik täishäälikud on numbrid).

Hotellitoast helistamine

Hotelli vastuvõtt   9000
Hotelli restoran   9099
Teise numbrituppa helistamisel   90 + toa number ( 01-29)

Suitsetamisest

Sagadi hotellis on kõik toad mittesuitsetajatele! Suitsetamine on lubatud hotelli esimese korruse tubade rõdudel või fuajee terrassil. Tubades suitsetamise korral trahv 50 €/kord.

Vastuvõtu pood

Hotelli vastuvõtus on ööpäevaringselt saadaval karastusjoogid, kerged snäkid, alkohol, maiustused, suveniirid ning esmatarbekaubad.

Öörahu

Külaliste vastuvõtt hotellitoas on lubatud kuni kella 23:00-ni, peale seda palume registreerida külalised lisatasu eest ööbijateks. Öörahu hotellis on 23:00–6:00.

Võti

Hotellitoa võtmed palume jätta hotellist lahkudes vastuvõtulauda. Võtme kaotamisel või kaasavõtmisel on tuleb tasuda kompensatsiooniks 25 €.

Esmaabi

Terviseprobleemide korral palume teavitada hotelli administraatorit, kes vajadusel kontakteerub spetsialistidega. Hädaabi korral palume helistada vastuvõttu numbril 9000 või hädaabinumbril 112.

Lemmikloomad

Lemmikloomad on hotellis teretulnud vaipkatteta toas, lisatasuga 25 €/ kord. Loomaomanikud vastutavad teiste hotellikülaliste rahu ja turvalisuse ning hotelli vara säilimise eest.

Hotellist väljaregistreerimine
 
Lahkumispäeval palume Teil tuba vabastada hiljemalt kell 12. Hilisem väljaregistreerimine toimub kokkuleppel administraatoriga lisatasu eest. Hotelli võtme palume lahkudes vastuvõtulauda viia.Külastaja tuleohutusmeelespea

Palun tutvuge hoone evakuatsiooniplaaniga, Teie toale lähimate väljapääsude ja tuletõrjevahendite asukohaga, mis on ära näidatud toa uksel asuval evakuatsiooniplaanil.

Tulekahju avastamisel teatage viivitamatult juhtunust administraatorile telefonil 9000 ja päästeametile telefonil 112.

Võimalike õnnetuste ärahoidmiseks palume:

·         Täita kehtestatud tuleohutuse eeskirju ja administratsiooni vastavaid korraldusi. Lülitage numbritoast lahkudes kõik                 elektritarbijad ja valgustus vooluvõrgust välja;

·         Mitte asetada sisselülitatud sisevalgustitele kergestisüttivaid   materjale ning mitte hoida hotellitoas kergestisüttivaid materjale;

·         Tutvuda hoone ja korruse evakuatsiooniplaaniga ning varuväljapääsudega;

·         Teatada administraatorile koheselt kõigist elektri- ja kütte süsteemide riketest, mis võivad põhjustada tulekahju.

   Kui toas on puhkenud tulekahju:

·         Säilitage rahu ja rakendage koheselt meetmed tulekolde likvideerimiseks ning kui see ei õnnestu, siis: sulgege aken, väljuge         toast, sulgege (lukustamata) uks, kasutage lähimat väljapääsu ning teatage juhtunust administraatorile.

Häire korral kuulete häirekella pidevat helinat!
Lahkuge viivitamatult vastavalt evakuatsiooniskeemile majast, sulgege enda järel uks, kogunege hotelli ette. Kui koridor on suitsu täis või kui toast lahkuda pole võimalik, jääge oma tuppa. Suitsu tungimisel tuppa katke uksepilud ja ventilatsiooniavad kinni veega niisutatud tekkide ja linadega. Andke endast teada telefonitsi, akna kaudu hüüdmise, lehvitamise või tuledega vilgutamisega.Lisavõimalused

Et teie puhkus meie juures oleks igati sisukas, pakume erinevaid vaba aja veetmise võimalusi saunadest, rataste rendi ning erinevate matkade ja töötubadeni. Lisainformatsiooni saab küsida hotelli vastuvõtust või lugeda meie kodulehelt.

Kindlasti leiate palju põnevat ja avastamisväärset meie lähiümbrusest, alustades Käsmu kapteniteküla, RMK matkaradade, rabade, põlismetsadega ning lõpetades imekaunite liivarandadega.Soovime Teile meeldivat viibimist Sagadi mõisas ja ootame Teid siia alati tagasi!


Meeldejäävaid hetki soovides,

Sagadi mõisa hotelli meeskond