Näidispulmapidu juba sel pühapäeval!

13.05.2013

Sagadi mõisas toimuvad sel pühapäeval näidispulmad, kuhu on oodatud kõik, kes lähiajal pulmi planeerivad.

Näidispulmad toimuvad 19. mail 2013 kell 12-18, mil tutvustatakse pulmapidamise võimalusi Sagadi mõisakompleksis ja kõiki pulmade juures vajalikke teenuseid. Praktiliste nõuannetega on kohal nii isamehed, lilleseadjad, juuksurid kui paljud teised.

Mõisa peahoone kaunites salongides on koos Sagadi pulmakorraldustiimiga kohal meie pikaajalised partnerid.

Kolm tuntud isameest, Vahur Jüris, Samuel Golomb ja Martin Liivet selgitavad kõike pulmadega seonduvat ning õhtu planeerimist nii eesti- kui venekeelsetele pulmadele. Pulmadeks valmistumise ametliku asjaajamise kohta jagab nõu Lääne-Virumaa perekonnaseisuametnik Terje Pärnasalu.

Pulmafotograafid Kairi Voosalu ja Sergei Matiesen tutvustavad oma tehtud töid ning kõikidele paaridele kingitakse neist kohapeal tehtud romantiline foto. Samuti on kõigil võimalus tutvuda „Saundland OÜ“ pulmavideotega, et sarnast teenust ka enda pulma tellida.

Lilleseadjad Helle Väärsi ja Piret Voogre tutvustavad oma töid alates pruudikimbust kuni lauaseadeteni, pruutkleitidega on kohal  „Calla“ ja „Veronique“ pruudisalongide esindajad, pruutpaari soengut ja meiki teevad partnerid salongist „Eedeni aed“. Muusikalise poole eest hoolitsevad ansambel „Plingers“ ja DJ Kalev Lillepalu. Pruutpaar sõidutatakse kohale kena hobukalessiga ja saadetakse pulmareisile stiilse vana autoga.

Kella 12 kuni 14 on kõigil osalejail võimalus tutvuda meie ja meie partnerite pakutavate teenustega ja küsida praktilisi nõuandeid. Kell 14 algab mõisa tiigi ääres näidisregistreerimine. Kell 14.40 ootame kõiki pulmalauda proovima toite ja jooke Sagadi pulmamenüüst ning kohapeal dekoreeritud pulmatorte meie partneritelt „Pihlaka“ ja „Päts“ kondiitriäridest.

Meie partnerid

Menüü

Soovin uudiskirja E-posti aadressile