Pulmad

Sagadi mõisakompleks oma terviklikkuses ja korrastatuses on ideaalne paik unustamatu pulmapeo korraldamiseks. Ajalooline mõisahäärber koos pargikompleksi ja tiigiga pakub erinevaid võimalusi just pruutpaari soovidele vastava pulmapeo läbi viimiseks.

Mõisahäärberis on pulmakülaliste kasutuses 110 m2 suurune peasaal koos mitmete antiikmööbliga sisustatud esindusruumidega. Lisaks on võimalus pidutseda ka hotelli teise korruse restoranis ning banketisaalis. Väiksematele seltskondadele sobib peo jätkamiseks varaste hommikutundideni võõrastemaja kaminasaal.

Lisaks suurepärastele peoruumidele saame pakkuda peokülalistele ka mitmesuguseid majutusvõimalusi. Sagadi hotellis on kokku 28 hubast ja ruumikat tuba. Endises valitsejamajas tegutseb aga võõrastemaja, kus ühtekokku 6 magamistuba 40 inimesele, õdus kaminasaal ning puuküttega soome saun.

Lisaks peoruumidele ning majutusvõimalustele pakume pulmapidudele ka toitlustust. Olles aastaid abistanud noorpaare oma tähtsaima päeva unustamatuks muutmisel, oskame vajadusel aidata ka õhtujuhtide, fotograafide ning muusikute leidmisel.