Miniretked 2020

Loodusretked Sagadi mõisapargis

Käesoleva kevade nädalavahetustel on kõigil loodusesõpradel võimalik osaleda Sagadi looduskooli juhendajate eestvedamisel lühikestel retkedel mõisapargis ja lähiümbruses.
Plaanis on uurida, mida head ja paremat loodus meie toidulauale praegusel ajal pakub, teha üks linnuretk ning uurida, millised lilled hetkel  metsatukas näitavad oma õiteilu.

Maikuu neljandal nädalavahetusel ja rahvusvahelisel kaitsealade päeval ootab Sagadi looduskool teid õppima tundma mõisapargi suleliste lauluviise.

Miniretked "Linnulaul meie kõrvadele”
 toimuvad 22., 23. ja 24.05 algusega kell 11 ja 14
  • Kestust ca 1 tund ja jõukohane igas vanuses osalejale
  • Rühma suurus maksimum 10 inimest
  • Kogunemine  Sagadi looduskooli ees
  • Osalemiseks tuleb ette registreerida telefonil 676 7888 või  sagadi@rmk.ee Osalustasu tasuda eelnevalt hotelli administraatorile: Täiskasvanud 4.-; pensionär 3.-, õpilane 2.-, perepilet 8.- ja eelkooliealine  tasuta.

Kevadlillede näitus looduskoolis avatud 22., 23. ja 24.05 kl 11-17

Õieteilu valmistab rõõmu meie silmadele kevadel, kuid pakub kosutust ja turgutust ka talvisel ajal. Ravimtaimede kogumisele tuleks mõelda juba nüüd. Näitus looduskoolis aitab meelde tuletada kevadisi õitsejaid ja nende raviomadusi.

Pärast näitusega tutvumist saab oma teadmisi kontrollida mõisaparki üles seatud uurimisrajal Lillerada pargis, kus tuleb omapäi ära tunda kevadlilled.  


Kutsume teid  üles pildistama Sagadi mõisa pargi kevadist õiteilu!
Koostage neist fotodest kollaaž ja saatke oma ülesvõtted aadressile sagadi.looduskool@rmk.ee .
Fotokollaaže ootame 28. maini ning saatjate vahel loosime välja muuseumikülastuse perele koos koogiga Sagadi restoranilt.

Hotelli ees on avatud välikohvik ning ette tellimisel saab osta piknikupakke. Menüü ja täpsema info leiab siit.